| OanaBeautiful a întrebat:

Ce parere aveti de Rimel Volume Build de la Oriflame?

Răspuns Câştigător
| irina_8165 a răspuns:

Sunt reprezentant oriflame... cel mai bun rimel super bun merita cumparat cu increderehappy

4 răspunsuri:
| chrisstina a răspuns:

In general rimelurile de la oriflame sunt destul de bune si accesibile

| Andeuta a răspuns:

Dap asa e da genelor aspect de alungire e bunbig grin

| demilovato92fan a răspuns:

Merita cumparat, e super bun. E si la pret accesibil. Mai ales ca daca devii reprezentant il primesti cu reducere.
pentru inscriere va recomand: http://inscriereorif.no-ip.org

| deny1 a răspuns:

Draga mea fii naturala nu ai nevoie de asa ceva bine (cateodata mai merge si fardu)