| PamyTzZz a întrebat:

Hei TPU va rog sa imi dati niste idei.Ce rimel folositi. Vreau si eu sa imi cumpar un rimel care sa intoarca genele bine nu chear efect de gene false dar vreau sa fie vizibil. As dori sa imi spuneti de rimelul VOLUME BUILD din noul catalog Oriflame. Ce parere aveti este bun? FUNDA raspunsului cel mai concret

Răspuns Câştigător
| NebunaDinCartii a răspuns:

SuperShock. Eu il folosesc de ceva timp si imi place foarte mult, chiar il iubesc. Iti da un efect de gene false, arcuite perfect si un super volum. Costa pana in 20 de lei si il gasesti in brosura AVON! Sper ca o sa-ti placa! :*

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Eu folosesc de la maybelline [cel galben] si sunt multumita iar de rimelul de care zici, nu stiu ce sa zic, nu l-am folosit

| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Eu folosesc Maybelline the COLOSSAL VOLUM EXPRESS. Este foarte bun, iti dubleaza genele, si mai ales creaza un efect superb.

Sincer nu am probat VOLUME BUILD dar daca vezi ca nu iti da rezultatele dorite, mai da-te de 2, 3 ori si vei vedea rezultate.

| Sanziana00 a răspuns:

Eu folosesc ScandalEyes de la Rimmel London si imi place foarte mult. Nicio geana nu scapa! Este si la un pret accesibil :*.

| rianarebeka a răspuns:

Yves rocher. E foarte bun! Poate ti se pare scump 60 lei pentru un rimel, dar sunt multe promotii.De exemplu:in vara mi-am comandat cosmetice in valoare de 400 ron, iar ei mi-au oferit cadou un parfum in valoare de 100 ron si o geanta in valoare de 200 ron.Toate produsele vin din Paris si le ridici de la posta. Poti face comanda telefonic sau de pe site happy Incearca! Cu siguranta va fi bun pentru tine..TOATE PRODUSELE SUNT DE CALITATE big grin.PS: AU O GAMA VARIATA DE RIMELE POTI ALEGE DE ACOLO, SI CU SIGURANTA ITI VOR FACE PROMOTII.

| mirelu a răspuns:

Hey Pamy, uite, iti dau un link unde o sa vezi un rimel foarte bun. Daca il vrei, imi spui si te ajut. http://www.amway.ro/......me-mascara