| edith_8738 a întrebat:

Ce parere aveti de stilul vintage? Eu una il ador

Răspuns Câştigător
| cat a răspuns:

Si mie imi place foarte mult. Mi se pare rafinat iar intr-o tinuta in care ai accesorii vintage esti moderna si totodata ai si ceva enigmatic, adus de adierea unor vremuri trecute. Ca bijuterii fantezie vintage ma inspira http://www.crownfashion.ro/catalog/colec%c5%a3ia-vintage-142261

3 răspunsuri:
| Passion_1840 a răspuns:

Si eu il adorr love struck.Am inceput sa achizitionez cat mai multe haine si bijuterii. Este un stil bine definit, care ma binedispune. Culorile sunt foarte bine puse in evidenta. Ceea ce imi place cel mai mult la acest stil este faptul ca imprimeul floral este piesa de baza. :*

| RedMe a răspuns:

Si eu la felbig grin.
In sfarsit ca e ceva atat de frumos la moda anul acesta.
Il ador din toate punctele de vedere.
Pacat ca vezi pe oricine imbracat asa...eu cred ca stebuie sa ai stil si sa stii cum sa porti hainele love struck.

| Guster a răspuns:

Http://www.breslo.ro/Shop/guster si e plin in ultimul timp pe breslo de vintage. Cred ca din ce in ce mai multi apreciaza caracterul si imaginea de alta data.