| Lauriiiici a întrebat:

Hey!happy Credeti ca imprimeurile cu flori se vor mai purta? Stiu ca stilul vintage nu se va demoda dar banuiesc ca o sa treaca febra asta a florilor happy Deci ce parere aveti? big grin

2 răspunsuri:
| 女明DongRi a răspuns:

Cred ca o sa se poarta.cel putin pana la inceputul verii lui 2012. Dar sunt super sweet si feminine, mie chiar imi plac.happy

| Aisha a răspuns:

Imprimeurile cu flori s-au purtat, se poarta, si se vor purta mereu. Doar ca anul asta sunt in voga ca sa zicem asa. Probabil la anul nu vor mai fi asa de intrebate... Deci daca vrei sa iti iei haine cu imprimeuri florale te sfatuiesc sa fii mai rezervate. Fuuuuunda?