| Erika120192 a întrebat:

Ce parere aveti de vopseaua syoss? Mi-am cumparat azi, culoarea 5-8 (saten aluna) si sunt curioasa daca e buna.Iese culoarea la fel ca pe cutie sau in general se decoloreaza repede?

1 răspuns:
| euu2307 a răspuns:

Eu m-am vopsit cu o vopsea de la syoss culoare rosie, dar rezultatul nu a fost unul pozitiv in sensul ca mie nu mi-a prins mai deloc roscat pe par.Eu sunt roscat mai inchis, dar cea de la syoss nu mi-a placut cum a prins.Acum depinde si de culoarea parului... daca ai culoarea apropiata de nuanta care ti-ai luat-o sau ai parul natural eu zic ca o sa prinda frumos big grin succes!