| Stalkeritza134 a întrebat:

Ce parere aveti vopseaua de par Gerocossen Color Plus? Eu am cumparat-o de la Auchan pe culoarea 15.1 cenusiu. Va iesi ca pe cutie? Eu sunt deja blonda si rădăcinele mele sunt saten inchis.

3 răspunsuri:
| anamariarot a răspuns:

Unde ești blondă ai șanse să îți iasă, dar unde ești șatenă nu o să prindă culoarea

| Stalkeritza134 explică (pentru anamariarot):

Dar e buna vopseaua aceea?

| anamariarot a răspuns (pentru Stalkeritza134):

Nu mă pronunț în privința ei, că nu am încercat-o. Poți intra pe Facebook în grupul „Totul despre beauty" și să întrebi fetele de acolo. Sigur te vor ajuta cu un sfat.