| Pitbullllll a întrebat:

Ce parere aveti de zineryt, se descurca bine in lupta impotriva cosurilor? Dar sapunul cu sulf? Care din ele considerati ca e mai bun?

2 răspunsuri:
| Sonia822 a răspuns:

Ti Tree ulei esential de la Fares, 15 lei, se aplica strict pe bubita, sau se dilueaza cateva picaturi in o lingurita de ulei alimentar, daca e utilizat pe fata. Arde usor cosurile, efect vizibil din a 2a zi

| WhiteLife a răspuns:

Zimeryt e foarte bun, mi-a fost recomandat de dermatolog si contine antibiotic. Sapunulncu sulf il poti folosi inainte sa te speli pe fata, sulful e un antiseptic bun, dar nu e antibiotic. Si s-ar putea sa-ti usuce fata.