| Patrunjel123 a întrebat:

Ce parere aveti despre acest ceas? (Parere sincera va rog, nu-mi pasa ca e replica )http://olx.ro/......2sarP.html

2 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Poza nu este foarte clara, nu stiu daca ceasul din poza respectiva este cel pe care il vrei tu. Plus de asta nu sunt foarte multe detalii, decat ca functioneaza cu mecanism quartz (de regula este destul de bun).
Cel mai bine ar fi, daca iti doresti sa il achizitionezi, vad ca scrie ca pentru a-l lua trebuie sa te intalnesti cu persoana respectiva. Ia-ti banii la tine si uita-te la el atunci cand ti-l aduce.
Noi nu prea avem ce sa iti spunem, poza nu este foarte clara si da foarte putine detalii despre el.

| MiNuTz a răspuns:

Fara poza nu ai ce parere sa iti exprimi... I don't want to see