| FallenDemon a întrebat:

Ce parere aveti despre acesti ochelari de vedere http://cdn1.iofferphoto.com/......-92857.jpg

Răspuns Câştigător
| chupachups1234 a răspuns:

Smecheri smug Acum depinde, nu la toti le sta bine. Pot sa fie si pe alb. happy

4 răspunsuri:
| CreatssaBaiiInteligentule a răspuns:

Sunt foarte funky.Am si eu o pereche, sunt unisex si iti dau un aspect simpatic.happy Daca ii iei pur si simplu pentru look sunt in jur de 10 lei cu lentila transparenta.Dar daca vrei cu adevarat de vedere sunt un pic mai scumpi.happy

| delia_6094 a răspuns:

Super

| Essence a răspuns:

Se poarta happy

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Genial.are o prietena unii asemanatori.si-a scos lentilele la ei si i poarta asa