| oanaamaria a întrebat:

Funda. Cat costa o pereche de ochelari ORIGINALI wayfarer clear lens de la ray ban?

3 răspunsuri:
| vegeta a răspuns:

Cam 250 lei cam atat cost dar parerea mea este ca daca dispui de bani poti sati ei dar daca tu sau parintii tai nu au un salariu mai mare de 20 de mil pa luna sa zicem nu cred ca merita sa faci o astfel de investitie pentru ca e prea mare parerea mea acuma faci ce vrei da eu ti-as da un sfat poti sati ei si uni la 15 lei de ex chiar daca e replica si nu scrie ray ban dar trebuie ta faci cum vrei...

| oanaamaria explică (pentru vegeta):

Nu e vorba de bani big grin voiam sa stiu cat costa asa orientativ. Oricum o sa imi cumpari o pereche de ochelari originali, pentru ca vreau sa imi pun lentile de vedere. Iar cei de care spui tu, cu 15 lei, se rup dupa prima purtare. Mersi oricum