| valentin233 a întrebat:

Ce parere aveti despre acesti tenesi? Pot fi purtati si primavara-vara http://www.kickback.ro/......r-hi-navy/
Ms!

4 răspunsuri:
| Sἶrenἶa a răspuns:

Imi plac!
Normal ca pot fi purtati vara si primavara ( oricand e uscat afara ) tongue
Eu i-as purta, chiar daca acolo zice ca sunt de baieti. Numai ca nu i-as mazgali cum a zis @andreiJB.

| maryangelll a răspuns:

Sunt ft misto si pot bineinteles sa fie purtati primavara. Eu de regula ador tenisii love struck

| KimBianca a răspuns:

Sunt superbi love struck si bineinteles ca pot fi purtati i primavara thinking si vara.

| andrewJB a răspuns:

Sigur ca pot si purtati si vara si primavara pot fi purtati oricand dar in locul tau mias pune o insigna la ei la piciorul stang si mi as colora putin adica as desena ceva dragut pe ei