| Kindly a întrebat:

Ce parere aveti despre Alina ceusan, cea mai tare bloggerita din Romania?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cea mai tare din Romania? lol, pai site ul ala e un nimic in ceea ce priveste SEO. Cine face bloging stie ce e aia si se ocupa de asa ceva si clar nu e cazul ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca nu stii de Fulvia Olaru, mi se pare o blogarita mult mai buna si cu un stil foarte fain de a scrie. Cat despre Alina, nu-s fan al blogului si nici al photo shooting-urilor ei, o prefer pe Carmen Grebenisan dar nu ca blogarita doar ca foto model. :)

Ca blogarite le mai prefer si pe fetele de la Black White Style ( www.blackwhitestyle.ro/ )

| Angela_Lucia_1961 a răspuns:

Este o fata super.