| Rose_2860 a întrebat:

Ce parere aveti despre Andreea Patrascu?
http://assets.acasatv.ro/.......600.3.jpg
http://www.starmania.ro/poza.htm? andreea-patrascu_22.jpg

11 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Este draguta. Arata bine dar asta nu inseamna ca imi place. Ar trebui sa o cunosc sa vad ce caracter are.

| JeSa a răspuns:

Buna!, e frumoasa, in rest nu cunosc ca sa am o parere!, Pa!

| Kidu a răspuns:

E frumoasa la exterior, dar nu o cunosc personal incat sa-mi dau cu parerea despre comportamentul ei.happy

| M.madallina a răspuns:

E frumusica

| DrViorel a răspuns:

Discutabil.

| alex2009 a răspuns:

Andreea Patrascu este amanta lui Cabral.Nu-mi place cand cineva fura sotul si tatal altei familii. le desconsider, pentru mine e ceva murdar,,. sau poate tu esti chiar Andreea si vrei sa asculti gura lumii. oricum pentru Cabral va fi o aventura, el se potrivea perfect cu Nadine negresa

| r8driver a răspuns:

Cauta si tu mai dezbracatebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

:& nu imi place deloc de eawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o fata super cool si este foarte frumoasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este cea mai tere este frumoasa si desteapta ii doresc sa te cunosc dar nu se poate pentru ca tu pe mine nu ma cunosti daca tesi cunoaste masi implini visul acesta este id meu daniela_bazata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E fuarte frumuasa