| Rose_2860 a întrebat:

Va place Andreea Spataru?
http://www.starmania.ro/poza.htm? andreea-spataru_6.jpg
http://www.starmania.ro/poza.htm? andreea-spataru_2.jpg

10 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

E frumoasa Andreea. Ca sa imi placa ar trebui sa o cunosc mai bine.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Da! E frumoasa si placuta, eu o admir foarte mult.

| Kidu a răspuns:

Nu.

| xibalba a răspuns:

Deci stai sa te lamuresc. Si in legatura cu andreea asta si cu andreea din intrebarea cealalta. Nu le cunosc. De unde deduci tu ca as putea sa iti spun daca imi place de o persoana sau nu daca NU o cunosc?! Tu iti formezi o parere despre un om din poze?

| MihaiA a răspuns:

WhiteRose, alta treaba nu ai decat sa ne intrebi daca ne place de sau ne place de? Am impresia ca vrei sa cresti in rank doar cu intrebari tampite.

| daniDeeDee a răspuns:

Ce a mai batut-o grasanu' ala infect. offf...
oricum e frumoasa, dat la fel big grin prefer brunetele. love struck

| r8driver a răspuns:

Da e frumoasabig grin dar prefer brunetelewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andreea Spataru mie mi se pare o vedeta draguta dar nu poti cunoaste o persoana dupa felul in care arata se imbraca si dupa cea ce practica!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deloc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E draguta dar e blonda!