| Powpow a întrebat:

Ce parere aveti despre babele care sunt albe in cap si iti fac suvite mov.mai nou acum am vazut verzirolling on the floor

13 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Sincer, pe mine mă lasă rece...

| Pufi1999 a răspuns:

La mine e una in cartier asa. Porecla ei e Poli, ca tine cu Timisoara.

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Sunt aiurea

| anuska a răspuns:

Bunicamea sia facut si ea suvite movrolling on the floor
e aiurea dar poate ca ele cred ca devin mai moderne...thinking
de cat sa poarte batic mai bine asa laughing macar isi dau silinta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

straight face dupa ce ca lumea a ajuns cum a ajuns, au ajuns babele sa-si faca suvite.
E trist... ce exemplu mai primeste generatia asta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au dat in mintea copiilor sau vor sa intinereasca.

| IulianAndrei a răspuns:

Parerea mea e ca sunt duse cu capul! laughing Mai nou am vazut babe si cu suvite ALBASTRE!straight face babe nebunesilly

| ada_7517 a răspuns:

Parerea mea. batranetea le-a afectat. sunt sonatelaughing)

| Dante_1214 a răspuns:

Tarfe intarziate

| Alexandra_3626 a răspuns:

Eu am vazut si cu roz pe tot parullaughing, pana si cu suvite albastre:O.Nustiu ce incearca sa faca dar nu cred ca ceva foarte important.Insa acum trebuie sa le intelegem si noi na,le e dor de anii tineretii, si cum pe atunci nu prea se vopseau toate, se vopsesc acum.laughing)

| emberst_9111 a răspuns:

Lolrolling on the floor)...eu le-am imaginat si am o parere proastarolling on the floor

| gaby_4884 a răspuns:

Alea sunt babe nebune,drogate, batute de stres, etc.

| FataCuOchiiVerzi a răspuns:

Depinde ce varsta are pentru tine o,, baba'' daca e trecuta de varsta de 70-80 e penibila,normal.O culoare,,naturala'' (blond, saten, brunet) mai merge si la aceste peste 70-80 pentru ca, trebuie sa recunoastem ca mai sunt si din astea care chiar se respecta indiferent de varsta.Dar sa se vopseasca cu mov, verde sau mai stiu eu ce culoare e penibil!