| FunnyLoOVe a întrebat:

Ce parere aveti despre balsamul de par de la Gerovital Plant? As vrea sa imi cumpar, pana acum nu am avut si am auzit ca produsele de la Gerovital Plant sunt foarte bune...

4 răspunsuri:
| 10011993 a răspuns:

Sunt foarte bune( eu am folosit si am fost foarte multumita):* de asemenea am si foarte multe prientene care il folosesc!

| Love_6750 a răspuns:

Sunt foarte bune! Stiu asta pe propria-mi experienta

| bábýdőll_1751 a răspuns:

Eu am o parerea buna deoarece acum cateva luni la sugestia unei prietene mi am cumparat samponul de la Gerovital Plant impreuna cu Balsamul desi initial eram reticenta cu privire la rezultate ele au fost foarte bune, face firul de par mai puternic si mai stralucitor.Il recomand cu incredere

| MaryyraM a răspuns:

Dap...chiar sunt foarte bune...sunt si naturale si ajuta la cresterea si regenerarea parului;-)