| Ellly23 a întrebat:

Ce parere aveti despre combinatia dintre blugi si sandale cu talpa ortopedica?

9 răspunsuri:
| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Foarte dragut.

| mona a răspuns:

Asa si asa

| Glamour612 a răspuns:

Cu niște blugi skinny, ar fi o combinație chiar bună. Dar blugii trebuie să fie foarte mulați, mai ales jos. :*

| Mwha a răspuns:

GROAZNIC :} | love struck ᵄˡᵊᵄᶣᵎᵚ iti zice pa-pa big grin

| h3r a răspuns:

Cu niște blugi mai simpli vine perfect.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se potrivesc. Amble sint tinute comode.

| lalaballet a răspuns:

Depinde si de bluza dar da daca sunt ceva de genu albastru si... e ok nu ti-as recomanda blugi de o culoare tipatoare. FUNDA?

| QuiPp a răspuns:

Daca blugi sunt mulati, este ok.

| SenzatioNNNNN a răspuns:

Depinde ce blugi si depinde si ce sandale, sfatul meu daca te simti confortabil le poti combina pe amandoua foarte usor, indiferent de gura lumii "Numai critici de vestimentatie in ziua de azi"