| Maraa_8976 a întrebat:

Ce parere aveti despre culorile de oja : albastru, verde, galben?big grin

Răspuns Câştigător
| PuFuLeTe a răspuns:

Sunt culori frumOassee folosite adeseaaa vara, care iess in evidentaa f usorr! happy Reprezintaa culorilee verii, impuritate, fericire, veselie ...sunt niste culori vii! Reprezintaa stilul unei persoanee vesele si hazlie careiaa ii placee sa se distrezee, sa rada si care trece peste oricee probleme si obstacol cu ajutorul zambetului! Fundaaa?big grin

9 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Albastrul si verdele mi se par ok. Galbenul nu-mi place pe unghii.

| Aly28 a răspuns:

Albastrul si verdele mi se par ok.dar depinde si de persoana, de cat de indrazneata ea.in principal merg la unghii mici patrate.

| Lacoste a răspuns:

Culori frumoase, pe care le poti purta vara.

| loveinshadow a răspuns:

Le ador...Chiar acum am pe unghii galben. Nu trebuie sa ai doar alb roz pal pe unghii ca nu suntem calugarite. Opteaza pe toate culorile aprinse. It's Summer Time!

| Nymphetamine a răspuns:

Pai albastru si verdele dar mai inchise merg.
Galbenul mi se pare pitiponcesc.Parca te-ai da cu aur pe unghii.

| Kristtine a răspuns:

Sunt frumoase si ies in evidenta. happy

| toxik a răspuns:

Albastru imi place. love struck

verde si galben sunt oribile :-&

| stelar99 a răspuns:

Da verdele si albastrul, dar mai evidente sunt rosii si roz dar galbenele sunt urate pentru unghi>

| ByA5307 a răspuns:

Buna! In primul rand albastrul si verdele sunt niste culori perfecte, mai ales vara happy iar galbenul e mai frumos in varianta fosforescenta. Sper ca te-am ajutat