| Smilelifeisbeautifull a întrebat:

Plz... combinatii intre culorile : albastru portocaliu galben negru verde si rosu plzzzzz laughing

Răspuns Câştigător
| Alexandru_Andronic_1992 a răspuns:

Albastru-Orange sau verde cu rosu sau galben si cu violet, sunt culori complementare, daca doresti o tinuta indrazneata, cu care sa atragi privirile poti folosi culorile complementare, dar, dar, DAR,.dar., ai foarte mare grija cum le distribui si incearca sa accesorizezi cu limita dar bine pentru a completa tinutawinking! :*

1 răspuns: