| xFaith a întrebat:

Ce parere aveti despre epilarea definitiva thinking

Umm chiar nu o sa mai creasca par, niciodata?

Răspuns Câştigător
| Betty a răspuns:

Nu e chiar definitiva ci mai bine spus pe termen lung dureaza de la un an in sus, depinde de metoda de epilare folosita
mie mi se pare chiar o idee foarte buna love struck chiar ma tenteaza si cred ca o s-o fac si pe astalaughing ma rog, nu chiar acum peste vreo 2-3 ani

7 răspunsuri:
| ELLSSA a răspuns:

Dureaza mult, costa si mai mult si nici nu ai certitudinea ca este eficient. Nimeni nu garanteaza indepartare 100%, asa ca nu are niciun rost.

| blablablasigatacamaplictisesc a răspuns:

Epilare definitiva inseamna inlaturarea parului pe o perioada mai lunga de timp, adica parul reapare peste cativa ani.

| ѕнaмaη a răspuns:

Este o metoda practica dar costa foarte mult.
Fundaa?

| andrey910 a răspuns:

Nu, nu o sa mai creasca par niciodata...si eu ma gandesc sa imi fac la abdomen...

| MEMO a răspuns:

Ba da o sa-ti creasca dar foarte greu.
Dupa vreun an o sa-ti creasca normalwinking

| sarpe65 a răspuns:

Epilare definitive cu ulei de furnici scapi de par toate viata http://www.okazii.ro/......a112635170

| mihaela_5881 a răspuns:

Am o prietena care a facut epilare definitiva cu cativa ani in urma...dar de atunci si pana acum au aparut metode mult mai eficiente si mai usor de suportat.Am primit la randul meu sfatul de a intra la www.goskin.ro/epilare-definitiva pentru a ma informa.Succes