| Malinnaa a întrebat:

Hey. Ce parere aveti de epilarea definitiva?

7 răspunsuri:
| mistikk a răspuns:

Foarte scumpalaughing

| TrottiForYouOfSurprise a răspuns:

Buna malinnaa,cred ca epilarea definitiva e ok.E scumpa dar merita deoarece dai multi bani pe epilatul la salone etc. Merita ca scapi de o grija nu zici inainte de un eveniment impotant:"Ups, am uitat sa ma epilez, arat oribil" Deci eu zic ca merita pentru cine e dispus sa faca asta! succes

| Patrăţel a răspuns:

Nu mi se pare exagerat de scumpa, avand in vedere ca un an stai fara nici o grija, ganditi-va cat dati intr-un an pe creme, epilari pe la saloane etc.

| XOXOyoXOXO a răspuns:

Hmm cum a spus si mistikk f scumpa laughing

| Delia_5516 a răspuns:

E foarte ok.

| Mimi_7805 a răspuns:

Scump dar merita.

| sarpe65 a răspuns:

Epilare definitive cu ulei de furnici scapi de par toate viata http://www.okazii.ro/......a112635170