| 4827 a întrebat:

Ce parere aveti despre fondul de ten Lux, de la Avon? Acopera? Eu am tenul gras, credeti ca e bun?

Răspuns Câştigător
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Dca ai tenul gras eu iti recomand mai degraba un BB cream, este mult mai buna decat fondul de ten. Il poti incerca pe cele de la Nivea sau Maybelline, astea sunt cele mai bune din punctule meu de vedere de pe piata romaneasca. De asemnea foloseste o pudra pentru ca fata sa nu aiba un aspect uleios, una foarte buna este stay matte de la rimmel london.

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Pentru tenul gras nu e asa de potrivit

| LoriLoL a răspuns:

Nu sunt foarte recomandate produsele avon oriflame mai ales daca ai tenul cu ceva probleme..chiar si sebumul..incearca ceva mai de calitate si neaparat o pudra matifianta peste fond de ten..pentru a pastra un ten mat!

| Schatzyyyyy a răspuns:

Eu nu prea folosesc decat fondul de ten de la Vichy, e cam scump, e in jur de 80-90 lei, dar e super bun!

| Xtreeem a răspuns:

S-ar putea dar incearca ceva de la oriflame e ff bun...happy!