| Milkixx a întrebat:

Ce parere aveti despre gama Total Repair de la L'oreal Elseve?(In special despre masca pentru par degradat).

Răspuns Câştigător
| R_9329 a răspuns:

Eu am.
E buna dar daca vrei cu adevarat sa se vada rezultatele trebuie sa o aplici de mai multe de 2 ori pe saptamana si sa nu il intinzi cu placa sau sa folosesti orice cu aier cald happy. Este destul de bun. Am avut parul ars cam 3-4 cm de la placa nu le-am taiat ca mi-a fost mila si mi-am pus masca cam de 3 ori pe saptamana si intr-o luna chiar s-a vazut diferenta. Ti-o recomand cu caldura happy.
Funda?puppy dog eyes

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Părul trebuie îngrijit în funcție de factorii externi ca vopseaua permanentă, uscător sau placă de îndreptat prin tăierea vârfurilor la 2-3 luni, măști puternic hrănitoare.
Niciun șampon nu poate repara un fir de păr despicat, doar foarfeca rămâne învingătoare.
Pa, pa.

| 10011993 a răspuns:

Eu una am fost multumita!:* nu am avut masca, dar am avut samponul si balsamul si mi-a placut! oferea o ingrijire deosebita! parul arata perfect, era hidratat si ingrijit chiar si in conditile in care utilizam placa intins parul aproape zilnic! plus ca parul devine moale!:angry eu am parul ceva mai aspru):*

| alice_7857 a răspuns:

Am facut matreata de la elseve