| anonim_4396 a întrebat:

^_^ Ce parere aveti despre samponul Elseve Total Repair 5?

11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

In general o parere buna, nu face minuni extraordinare dar e bun

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc tuturor de raspunsuri! happy L-am folosit si fara balsam si este chiar foarte bun.

| AndyLavy a răspuns:

Eu il folosesc de ceva timp, impreuna cu balsamul. Si sunt destul de multumita de el. nu este o schimbare foarte mare si nu te astepta sa iti "repare" parul complet sau intr-un timp foarte scurt, insa este bun. Acum depinde de parul tau, nu exista termen de comparatie. insa il recomand, il poti incerca

| anonim_4396 explică (pentru AndyLavy):

Are ceva daca nu il folosesc impreuna cu balsamul?

| AndyLavy a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu nu are nimic. eu folosesc balsamul pentru ca am parul foarte uscat si rebel, si balsamul il face mai catifelat.
Poti folosi separat, nu este o regula.

| anonim_4396 explică (pentru AndyLavy):

Bine, mersi! happy

| AndyLavy a răspuns (pentru anonim_4396):

NPC

| SolitarHacker a răspuns:

Nu e atat de bun pe cat i se face reclama big grin acum depinde de la persoana la persoana big grin

| AxXeL1124 a răspuns:

Eu il folosesc si il recomand.

| Mitrea_Valentina_1986 a răspuns:

Si eu il folosesc e chiar bun daca folosesti si balsamul

| Infinityy a răspuns:

Este foarte bun, recomand.