| valentinna95 a întrebat:

Ce parere aveti despre http://www.thegift.ro/......iura-p-997 doare? L.ati folosit?

Răspuns Câştigător
| Firetears a răspuns:

Doare la fel ca şi celelate, e la fel de bun, nu prea e diferenţă, din câte ştiu eu...
Aşa, ca o paranteză, nu toate produsele sunt bune, nu uita că reclamele sunt făcute pentru a vinde cât mai mult şi mai repede! happy Ai grijă la ce cumperi!
Baftă!

| valentinna95 explică (pentru Firetears):

L.ai folosit?

| Firetears a răspuns (pentru valentinna95):

Mersi de fundă şi nu, dar am o prietenă care şi-a luat de pe net şi mi-a spus că nu e cine ştie ce...
Eu nu ţi-l recomand!winking
Baftă!

3 răspunsuri:
| Iubibilăă a răspuns:

Doare foarte rau.
Dar o sa te obisnuiesti.
Bafta.
Pa, pa.