| p0wer a întrebat:

Ascultati French kiss? Ce parere aveti de emisiune?

Răspuns Câştigător
| biby29 a răspuns:

Mai ascult din cand in cand...imi place ca dau sfaturi despre viata, iar oamenii isi pot spune problemele, pot cere sfaturi utile si chiar am avut ce invata din aceasta emisiunehappy

4 răspunsuri:
| Lorenyk a răspuns:

Da, ascult. imi place foarte mult. uneori ma regasesc macar partial in problemele altora si gasesc multe raspunsuri, sau cel putin aud niste sfaturi, care, chiar daca in momentul de fata nu au legatura cu problemele mele, pot sa-mi foloseasca pe viitor

| asucme a răspuns:

Da, mi se pare o emisiune, interesanta, apelantii sunt cam cretini laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ascult french kiss.imi place foarte mult emisiunea, este educativa.

| bia_9509 a răspuns:

Da, imi place happy. Emisiunea este ca si un "colac de salvare" pentru cei care nu stiu la cine sa apeleze cand au o problema/nelamurire; raspund la intrebari din orice categorie pentru ajutorul oricui...