| MariaMumoasa a întrebat:

Ce parere aveti despre mine? :D http://incautareafericiri.hi5.com/......otoUser.do va rog o parere sincera mersi :X

14 răspunsuri:
| Biencush a răspuns:

Frumoasa. Poate putin cam serioasa, dar asta se rezolva cu un zambet!

| Andreea_5313 a răspuns:

Ar trebui sa te pensezi.
Si sa-ti faci o tunsoare care sa te avantajeze.
Parerea mea!

| Mihαelα a răspuns:

Nu o lua in nume de rau big grin, dar de ce mai ai nevoie de parerile noastre, cand se vede ca te iubesti pe tine si fara comentariile celor din jur dupa id-ul tau,, MariaMumoasa,, degeaba ai spus tu sa ti se raspunsa sincer, oricum fundita ii dadeai raspunsului care iti placea tie, nu celui adevarat big grin

| Crisstina a răspuns:

Da, vlad are dreptate. Daca era ea in aceste poze, nu cred ca isi facea hi5`u public, plus sa mai ceara pareri. Si numele "MariaMumoasa" nu vi se pare cam ironic la adresa fetei din poze?

| Alecsanndraa a răspuns:

Iti recomand sa te tunzi mai scurt pana la linia maxilarului.
O placa de intins parul nu ar strica.
Un pensat neaparat!
Incerca sa nu mai porti adidasi. Daca nu iti plac pantofii, balerinii, cizmele etc mai bine o pereche de tenisi draguti.
Pantalonii aceia din blug sters si mari trebuie sa dispara.Mai bine incearca niste blugi inchisi la culoare si mai stramti.
Hanoracele la fel sa dispara.Mai bine sutien cu bluzite dragute ori mai elegante ori cu modele dragute sau imprimeuri.
Nu ar strica nici un rimel si un ruj mat pe buze. Nu uita de parfum!

| Alecsanndraa a răspuns:

Si nu iti mai tine acel breton pe fata mai bine fa-ti o carare intr-o parte!

| Tourniquet a răspuns:

Sincera sa fiu daca te-ai ingriji ai arata mult mai bine. Esti prea slaba, ar trebui sa mai muit maxim 5 kg pe tine.
Nu mai purta haine atata de largi, adidasi. Incearca blugi skinny, bluze dragute, hanorace mai mulate, cojocele gri/alb/negru, cizmulite sau tenesi.
Cat despre par, lasati-l desfacut, du-te la un coafor sa te aranjeze.
Fa-ti-l bucle!
Numai bine!

| MerisorulDulce a răspuns:

Ai putea sa te aranjezi putin, daca vrei( gen: o bijuterie, unghiile facute, o tunsoare)...Parerea mea este ca nu iti sta bine cu parul' prinswinking.

| Laptuca a răspuns:

Cu parere de rau...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vai ma ard ochii x_x. Sinucide`te, nu stiu fa ceva ca oricum mai frumoasa n`ai cum sa arati. rolling on the floor.

Răspuns utilizator avertizat