| anonim_4396 a întrebat:

ce parere aveti de acest baiat? [intrebare pentru fete]
http://hi5.com/friend/photos/displayPhotoUser.do? artistType&ownerId=509027012&photoFuid=013732275203009dM 3xW322752

7 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Ca seamana cu cel din avatarul tau TPU rolling on the floor
esti dragut ma, dar nu genul meu!

| Liviu a răspuns:

Prietene nu vreau sa te jignesc
Dar cum sa faci asemenea semne?
Te crezi rapper cumva?
sau asculti rapp?
Un mic sfat... Lasa semnele...
Nu suntem vedete sa facem semne
Numai cocalari si pitpoancele fac " SEMNE "
-.^

| Deniisze a răspuns:

Ne pui sa dam o parere despre tine?
Hai sa spun eu : asa ca si descrierea pozei, u are original!
Altceva ce mai vrei?
Bafta!

| Loryoficial a răspuns:

Liviu@ daca ai stii cu cine vorbesti! te-ai sinucide!
ascult rapp si chiar acum lucrez la melodia mea care este rapp!
doar tu esti cocalar si dai raspunsuri inutile pe acest site!
te rog gandeste-te de 2 ori inainte de a face ceva!
ai inteles! hmmm daca as stii cine esti si unde stai! te-ai lua de gat si te-as bate pana zici tatal nostru!
aaahh! am uitat! cred ca si tu te afli printre aia care sunt mari smecheri intre 4 pereti!
Bey!

| Ramo024 a răspuns:

Este dragut.

| LARAaungeoudemon a răspuns:

Avand in vedere numeke pe care il are pe hi5...nu stiu ce sa spun e un baiat comun

| Pitica_3139 a răspuns:

Yuk scuze