| PuieMonta2002 a întrebat:

Ce parere aveti despre pantalonii de piele la barbati? Nu mulati, mai largi gen asa :
https://images.asos-media.com/......45-1-brown

10 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Cei cu model arata si mai bine tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceva atipic zilelor noastre dar nu neapărat într-un sens de prost gust; atâta timp cât sunt confortabili și se respecta celalalte ținute cum ar fi încălțămintea și geaca sa corespunda cu pantalonii e ok, dar tinuta trebuie sa fie de regula în concordanta cu personalitatea individului, altfel nu își prea are farmecul.

Sunt ok, și decenți.

| CristianMadalin642 a răspuns:

Arata de bombardier si iti face fundul mai amre

| Legion7X a răspuns:

Suntem in România, dacă erai în Italia, Spania, SUA puteai să porți vrei.

| PuieMonta2002 explică (pentru Legion7X):

Si in Romania de ce sa nu pot?

| Legion7X a răspuns (pentru PuieMonta2002):

Porți ce vrei și aici, atâta timp cât nu te intereseaza parerile. Vreau să spun că in Occident lumea este mixtă, și nimic nu este considerat deplasat.

| Furnicuta000 a răspuns:

Atata timp cat ii porti la o tinuta simpla si nu te imbraci ca un cocalar, mi se par ok

| Celcestietot a răspuns (pentru Furnicuta000):

Personalitatea conteaza, nu hainele pe care le porti. Nu stii faza cu,, nu judeca o carte dupa coperta''? happy

| Furnicuta000 a răspuns (pentru Celcestietot):

Nu cred ca ai vazut cocalari pana acum

| EcceHomo a răspuns:

Dacă ai atitudine, poți purta pantaloni și din carne macră.