| Sara2 a întrebat:

Ce parere aveți despre parfumurile arăbești? Ați încercat vreodată? Persista?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Unele da, unele nu.

| Violleta2022 a răspuns:

Daca-s PARFUMURI adeavarte, TREBUIE clar sa persist, cel putin 24 de ore.
Daca este Apa de colonie sau Apa de toaleta, rezista numai 3-4 ore, fiindca acelea sunt dilutii de parfum in apa, nu parfumuri.
Atentie, parfumurile arabesti sunt foarte dulci si te sfatuiesc sa le incerci pe propria-ti piele, fiindca ti se poate face rau de la ele.

| alina2k18 a răspuns:

Da, am destule si mai scumpe si mai ieftine.
Unele sunt asemanatoare cu astea de la marile branduri europene reinterpretate de arabiwinking
Persista f mult dar sunt grele, tari si unele chiar gretoase mai ales daca nu esti fan oud, tamaie, smirna laughing

| Lukasssz a răspuns:

Alea scumpe.Ai 1000 de euro?

| Enea_Tomita_1996 a răspuns:

Da mi si mie 50 de lei pana maine

| itsaboutdrive a răspuns:

Majoritatea sunt foarte persistente.

| George948488 a răspuns:

Da, chiar persista și sunt mai deosebite ca miros