| Psihiatra a întrebat:

Ce parere aveti despre parul tapat?

6 răspunsuri:
| Sapphire a răspuns:

Tapatul parului pot sa zic ca e o arta (vorba vine) la cat de multe tipe am vazut ca au parul prost tapat. Ziceai ca au un cuib de pasari in par. laughing
In general asa e dragut. Cateodata il mai tapam si eu cand nu avea volum. Pe atunci il indreptam cu placa, de aia nu avea volum, insa acum nu mai folosesc placa decat chiar extrem de rar ca pe caldurile astea nu merita sa iti strici parul, nu rezista la umiditatea de afara, imediat se electrizeaza si onduleaza. happy

| madia a răspuns:

La fete merge. Am vazut un baiat, de fapt barbat... si arata cam ciudat. Fiecare insa poarta ceea ce doreste.

| shtephie a răspuns:

Cand nu are volum il tapez happy

| IepurashRocker a răspuns:

Crazy :X Îmi place.

| Aniii a răspuns:

Poi ce sa zic este frumos sa ai parul tapat mai ales ca pare a fii foarte bogat...Si eu mi`l tapez de multe ori...Merge foarte bine daca esti tunsa in scari

| ɱɪƭȥυʅɪɲʌ ✰ a răspuns:

Mie personal imi place foarte multwinking