| igghi a întrebat:

Ce parere aveti despre parul permanent?

Răspuns Câştigător
| muceacitalinda a răspuns:

Buna! parul permanent e super, e frumos mai ales daca ai parul lung, dar, iti arde parul deoarece solutia e tare, nu enorm dar suficient, sa mergi la coafor costa par scurt 45(la tine poate fi cuprins intre 45-50) par mediu 50(la tine poate fi 50 -55 ) par lung 55 ( la tine poate fi (55-60) am scris cu aproximaxie. scuze de greseli. succes! funda daca consideri ca merit! astept mesaj daca vrei cu coafura! pa! pup tongue

6 răspunsuri:
| AlescandraM a răspuns:

Parul cret este cel mai frumos si cel mai interesant, dupa parerea mea, adica daca ai o zi cand nu ai chef sa iti aranjezi parul cret va sta bine oricum. Dar ca sa iti faci parul permanent ..trebuie sa nu ai parul ars. Oricum ..este superb parul cret; x si ce vede cel mai frumos, funda?

| igghi explică (pentru AlescandraM):

Arde tare parul solutzia?

| AlescandraM a răspuns:

Ca sa iti faci parul permanent, la un salon coasta peste un milion, ca sa ti-l faca calumea, prietena mea vrea permanent si i-a cerut 3 milioane, are o prietena are cuafeaza foarte bine.(si ea are parul pana la talie.)

| Aida89 a răspuns:

Daca iti vopsesti parul nu te sfatuiesc sa incerci si un permanent. Daca nu te vopsesti, poti incerca un permanent usor, cu bucle mai lejere. Asa vezi cum suporta parul tau solutia si iti faci o idee despre cum se intretine parul cret/ondulat. Sincer inca se poarta buclele, dar grija sa nu arate ca niste sarmalute. Bafta!

| igghi explică (pentru Aida89):

Cam cat costa la un salon?

| Aida89 a răspuns (pentru igghi):

Nu stiu, pentru ca nu lucrez in domeniul asta. Dar pe google am gasit un salon numit Blue Spa unde au asa: permanent par scurt-40, permanent par mediu- 45, permanent par lung- 55. http://www.bluespa.ro/tarife.html