| Diana_7451 a întrebat:

CE parere aveti despre peria rotativa instyler?
merita sa mi-o cumpar?
astept parerile voastre
va multumesc pentru ajutor

Răspuns Câştigător
| Lora a răspuns:

Am avut si eu perie rotativa nu face doi bani, o tii ore intregi la incarcat si cand trebuie sa-ti faci treaba nu-ti ajunge bateria.Nu-i buna de nimic, mai bine investesti intr-un feon bun profesionist si cu ajutorul acestuia si a unei perii rotunde iti faci treaba.

2 răspunsuri:
| ViorelaVio a răspuns:

Eu am doua si sa stiica merita daca vrei iti pot vinde una la televizor e 300 ron fara taxa de transport eu ti-o pot vinde cu 200 ron cu tot cu acesorii

| Viax a răspuns:

Nu ti-o cumpara! E cea mai nasoala perieoh go on