| Andre a întrebat:

Ce parere aveti despre piercinguri?

12 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Depinde ce fel. eu am avut unul in buric mi se pare cute. dar in alta parte e de prost gust

| LoliTa_7237 a răspuns:

Sunt mf:X
si atata timp cat mai vad piercinguri la 16 ani imi pun=]]]]
care imi plac...
http://quizilla.teennick.com/......_full.jpeg
http://1.bp.blogspot.com/......-buze3.jpg
si cele din spranceana(dar nu prea imi place la o fata.la baiat mai merge:))

| biuuu a răspuns:

Eu nu am o parere ft buna...
pentru ca nu vad la ce ajuta.
te face mai frumoasa, atractiva, te scoate in evidenta?
eu cred o fata naturala este frumoasa.

| Andre explică:

Daaa odata ce am puss intrebarea normal ca vreau sa stiu...tongue

| eudemonica a răspuns:

Mie imi plac, mai ales in buza si in limbahappy

| Sconcsiş a răspuns:

Chiar vrei să ştii?

| Ramonna18 a răspuns:

Cred ca au fost la moda dar le-a cam trecut vremea. In orice caz, un piercing poate fi dragut din punctul meu de vedere. Eu am avut unul in nas si cand m-am plctisit de el l-am dat jos (mentionez ca mi-a ramas un semn aproape insesizabil) si am avut si unul in buza de jos pentru ca era foarte trendy happy, si pe asta l-am scos repede. Acum nu mi-as mai pune... tongue

| mutuadrian1 a răspuns:

Te fac sa pari mai interesant la modul ala bun (parerea mea).

| overdoseofdreams a răspuns:

Mie imi plac foarte mult...am in limbawinking:p

| mycrazyworld14 a răspuns:

Mie imi plac:X

au multi prieteni deai meihappy

| Emokids a răspuns:

Sunt super

| funkyboy94 a răspuns:

Am 5 piercinguri si am o parere buna despre ele