| evelynne a întrebat:

Ce parere aveti despre piercinguri sau tatuaje? aveti?thinking

10 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Bun.eu nu am stil rock, emo, etc. si imi plac tatuajele[am unu. ochiul lu ra] si am avut si un piers in buric, si vreau sa imi mai fac unul mic, un fluturas. tatuajele si piercinguri sunt dragute in limita bunul simt.

| dydy1 a răspuns:

Piercingurile imi plac, desi totusi sunt dureroase, am si eu si le ador.
Tatuajele imi plac dar nu ma risc sa fac.

| NinaY a răspuns:

Nu tatuaje. DA piercinguri :X
Am avut in buza, si in limbaa :X:X:X

| fanJBfan a răspuns:

Nu am big grin dar daca asa simti nevoia fa-ti... poate te reprezintawinking (ma refeream la tatuaj), cat si despre piercinguri. la fel... daca iti place nu ezitawinking

| YepIsSuspended a răspuns:

Daca ai un stil mai rock, punk, emo mergewinking

| DeepInDarkness a răspuns:

Piercing-uri NU
tatuajele DA doar daca nu esti plin/a cu tatuaje.imi plac foarte mult cele mici si discrete

| cυρcαкє a răspuns:

Nu am ca sunt niste prostii.

| XkkOOjs a răspuns:

Mie unul imi plac si piercing-urile si tatuajele. Momentan am un piercing in limba si am mai avut 2 in buza (snakebite). Piercing-urile, chiar daca nu te ajuta cu mai nimic, pentru unii este o pasiune, cum este si in cazul meu.Cat despre tatuaje, nu am inca si mai am 3 ani pana ajung sa imi pot face un tatuaj la salon, nu ma risc la amatori, si mai am timp de gandire.

| Vulvatron a răspuns:

Da! Tatuajul inseamna arta... cat despre pierce-uri... am avut in spranceana, in buza si in ureche vreo 2, acum nu mai am niciunu

| djdani2010 a răspuns:

Nu am si cred ca sunt niste tampenii... tinerii din ziua de azi cred ca daca isi pun piercinguri si isi fac tatuaje vor fi la moda. e adevarat ca cand esti mai tanar arata bine dar cand esti batran/a o sa arate urat big grin happy (parerea mea)