| Rhea_5727 a întrebat:

Ce parere aveti despre plasturii pentru. vindecarea cosurilor?

2 răspunsuri:
| Aliiinutzatha a răspuns:

Nu sunt eficiente de loc! de fapt din contra iti faci mai mule daca te dai cu spirt sau cu o crema diprogenta (crema)se gaseste la farmaci iti vor trece cel putin asa mi-au trecut mie si nu este nici dureros

| Zoya333 a răspuns:

Nu sunt pentru vindecare. sunt pentru punctele negre...ti le scoate happy nu am incercat dar cred ca sunt bune bineinteles daca le folosesti pe punctele negre nu pe cosuri