| ancancutzika_3492 a întrebat:

Cum e la mate info?
ce parere aveti?
batting eyelashes
multumesc:*:**:

Răspuns Câştigător
| deeeeeeaaa a răspuns:

Pai e cam naspa laughing

mate. fizica,, informatica la greu laughing

cel putin asa a fost la mine.

dar profilul e bun. si informatica e hmm. cute. daca o intelegi happy

in schimb mate si fizica is :-&

. eu iti urez bafta :d

pup

3 răspunsuri:
| EmySweety a răspuns:

Nu pot sa zic ca "imi place" insa, este suportabil. Daca esti atent la primele lectii, mai ales de matematica nu ai de ce sa iti faci grigi.

La fizica repeti majoritatea lucrurilor din generala(cls 9-a)
La mate. pai. aici o sa ai de muncit putin, dar chiar merita sa te straduiesti 4 ani, stiind ca pentru facultate ai mult mai multe posibilitati.

Logica... o sa iti placa, nu e asa de greu.
Cat despre chimie, la fel o sa repeti multe notiuni in primul an.

Bafta!

| diiiiiannnnaa a răspuns:

Nu iti recomand happy e horror! Mai ales daca nu le ai cu mate happy eu am picat din greseala la un liceu destul de bun happy cica. si deja am intrat in depresie din cauza profilor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multa matematicastraight faceasa si informatica si fizica dar mai putin.