| Bianca987654321 a întrebat:

Ce parere aveti de produsele de la Pantene?

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Eu am o parere buna despre produsele de la pantene, sunt printre singurele produse care ma multumesc

6 răspunsuri:
| callie2 a răspuns:

Eu personal nu le folosesc. peste tot pe net am citit ca produsele pantene contin plastic care doar fac parul sa para stralucitor cand de fapt ele degradeaza parul.

| Bianca987654321 explică (pentru callie2):

Si sa inteleg ca in astia 15 ani ai mei in care m-am spalat aproape numai cu pantene, ar fi trebuit sa am parul super degradat?

| callie2 a răspuns (pentru callie2):

eu ti-am zis doar ca asta am citit pe net si din cauza asta nici nu le-am folosit. ai intrebat de pareri.

| callie2 a răspuns (pentru Bianca987654321):

Eu ti-am zis doar ca asta am citit pe net si din cauza asta nici nu le-am folosit. ai intrebat de pareri.

| Bianca987654321 explică (pentru callie2):

Stiu...nu zisesem asta in ideea de fi rautacioasa happy scuze

| Bianca987654321 explică:

Ideea e ca si eu le folosesc de mica, dar am senzatia ca lumea nu prea le foloseste...si vroiam sa vad daca sunt si pareri negative