| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre samponul Elseve de la l'oreal?

11 răspunsuri:
| Brigitta a răspuns:

Chiar acum asta folosesc, elseve netezire intensa si cel cu laptisor de matca, mi se par bune happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Super bun big grin iti face parul moale si nu ti se incalceste, deci e foarte usor cand iti piepteni parul.

Răspuns utilizator avertizat
Stefan
| Stefan a răspuns:

Este un sampon foarte bun si eficient chiar daca este putin mai scump dar isi face treaba.

| aisha01eu a răspuns:

Eu am folosit toate aromele de la Elseve. Mi se par cele mai bune de pe piata. Acum am Elseve antirupere.

| AdaIoana18 a răspuns:

Este foarte bun eu ma spal doar cu acest sampon si sunt foarte multumita!

| Anemona a răspuns:

Foarte buuna...happydar depinde si ce tip de par aihappyeu am parul moale si drept si imi merge fff bine cu el

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna! Am vazut tot felul de discutii legate de acet sampon ba ca este foarte bun, ba ca este oribil. Ei bine au folosesc de o saptamana si mi se pare foarte bun. Folosesc citrus cr(cred) este pentru parul normal da lejeritate, stralucire, da putin volum nu arata turtit si in primul rand ajuta sa nu se ingrase parul asa de repede. Am incercat si alte samponuri cum ar fi panten dar dupa o zi mi se ingrasa si eu nu am un par gras. Unele fete zic ca nu este bun. probabil nu li se potriveste pentru parul lor eu il am pana la umeri drept si moale. Poate depinde si de par. Mi se pare un produs bun si vi-l recomand

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

V-as recomanda sa nu va mai spalati cu elseve...contine detergent pentru podele de asta lasa parul moale dar. dupa ceva timp o sa regretati.prietena mea folosea numai elseve(a incercat toate gamele) si a "sfarsit" cu ruperea parului la fiecare pieptanare

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este bun

| vesar a răspuns (pentru anonim_4396):

Aveți mare dreptate îl folosesc îmi lasă parul moale dar cade foarte rău si se rupe