| missouri a întrebat:

Ce parere aveti despre samponul Syoss?happy

Răspuns Câştigător
| sunset a răspuns:

Este foarte bun, l-am luat acum 1 luna, si am parul mai frumos ca niciodata, toate prietenele l-au remarcat.
Este mult mai moale, stralucitor, mai fluid, si se descurca mai bine.
Ti-l recomand din tot sufletul.

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu sunt mulțumită de el, îmi cade părul și se mai îngrașe și pe deasupra!
Pa, pa.

| Nicoleta a răspuns:

Mie mi se pare foarte bun

| mnia a răspuns:

Depinde care produs din gama de sampoane Syoss.Eu il am pe cel rosu pentru par vopsit si pe cel impotriva matretii, amandoua isi fac treaba.Balsamul este foarte bun, imi pot descurcat parul mai usor si spray-ul pentru protectie impotriva caldurii placii de intins parul este foarte bun si mentine parul intins.

| UniQue_1752 a răspuns:

Eu am facut matreata de la el...straight face Depinde de par thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt multumita, acum 3 ani am fost in state si atunci l-am folosit prima data, mi l-a recomandat cineva. Abia acum a aparut in Romania

| Echo a răspuns:

Mie personal îmi plac mai mult cellalte produse de la Syoss (produse pentru strălucire, pentru apărarea părului impotriva caldurii...)

| Ado_6474 a răspuns:

Mi se pare foarte bun ...ma spal cu el de ceva timp si imi merge foarte bine...foloseste-l pentru ca e foarte bun.