| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre Samponul Syoss?
Funda
Va rog daca nu stiti nu va dati cu parere

Răspuns Câştigător
| pisicuta123456789 a răspuns:

Buna! Am folosit samponul syoss cam 1 saptamna (din prima nu iti dai seama) am zis ca poate, poate dar sa fiu sincera pe parul meu nu a facut magie, se mardareste destul de repede si daca nu foloseam balsam era extrem de aspru si deteriorat. Sa fiu sincera nu vreau sa te influentez negativ, adica daca vrei poti sa-l incerci, caci asa vezi cum reactioneaza pe tipul tau de par. Logic ca asta nu inseamna ca daca nu a functioneaza la mine nu functioneaza si la tine.Cel mai bine e sa-l incerci tu pe tipul tau de par. Si iti recomand (daca vrei sa incerci normal) sampoanele de la Balea au un pret foarte bun, si curata foare bine parul ( la fel, asta nu inseamna ca functioneaza si la tine asa ) Sper ca te-am ajutat! :*

8 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu prea stiu daca te pot ajuta dar am zis sa incerc, uite :D
http://alinaluibrumarel.blogspot.ro/2012/08/sampon-syoss-review.html

| R0R0 a răspuns:

O verisoara il foloseste.E multumită de el!

| anonim_4396 explică (pentru R0R0):

Mersi.dar multumita in ce sens adica ce efect are.

| R0R0 a răspuns (pentru anonim_4396):

A zis ca i se pare diferit fata de celelalte, ca parul ei are mai mult volum, nu e la fel de incalcit ....etc.

| FemeiaPisică a răspuns:

Sincer, am folosit șamponul Syoos Keratin și am făcut mătreață multă. Doar dacă mă scărpinam, zici că ningea. Bine, dacă eu am făcut mătreață nu neapărat o să faci și tu.

| alexandrualind a răspuns:

E foarte bun!

| anonim_4396 explică (pentru alexandrualind):

Mersi!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu-mi place.
Cică "produs profesional".