| cristina93 a întrebat:

Ce parere aveti despre smoky eyes? Folositi aceste machiaj? Il faceti doar cu nergru, gri?

Răspuns Câştigător
| cretzufinish a răspuns:

Smoky eyes e cel mai misto mod de a ma machia....il folosesc des si in functie de perioada zilei (mai natural ziua si mai intens seara). Eu il realizez in nuante de gri, maro, indigo, mov, albastru. Cel mai mult imi place smoky-ul maro pentru ca imi evidentiaza ochii (caprui).

3 răspunsuri:
| cretzufinish a răspuns:

Eu sunt mai ochioasa big grin si negrul mi se pare ca prea iese in evidenta.
Mersi pentru fundita. Te pup

| cristina93 explică:

Mie imi place sa il fac cu negru si gri, si putin alb sa imi fac ochii mai mari love struck Mi se pare cel mai super make-up si este si usor de realizat :X

| gabytza1994bm a răspuns:

Http://images.google.ro/......tp?/imgres

http://www.flu.ro/articole/In_Oglinda/Smokey_eyes.html

pe aceste site-uri vei gasi despre acest machiaj, ce culori se poarta

Sper ca te-am ajutat!
:*