| karla_3547 a întrebat:

Ce parere aveti despre spray-ul Hydra repair de la L'oreal? eu as vrea un spray care sa imi protejeze parul atunci cand mi-l fac cu placa si eventual sa ajute sa se mentina drept, pentru ca mie in prezent mi se umfla la cateva ore dupa ce mi l-am intins cu placa si as vrea ceva care sa ofere si protectie termica dar sa-l si mentina drept totodata. Nu vreau ulei pentru ca imi ingrasa parul. Multumesc!

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ideal este să nu mai te mai faci cu placa, distruge părul indiferent ce ai folosi de protecție!
Pa, pa.