| M3lania a întrebat:

Ce parere aveti despre sprayul pentru protectie termica de la Gerovital?

Răspuns Câştigător
| Afdsa a răspuns:

Soluţia de termoprotectoare de la GEROVITAL am folosit-o şi o folosesc în continuare.Sunt mulţumită de ea, are un miros plăcut şi nu încarcă părul.Este un fel de protector pentru părul supus zilnic la uscătoare, plăci de îndreptat sau ondulat părul, previne despicarea firelor de păr şi îl face mai mătăsos. E foarte simplu de folosit: după ce te speli pe cap cu şampon, apoi cu balsam şi te-ai clătit bine-bine pe părul umed pufăi din acea sticluţă (e o chestie pe care apeşi) cât să acopere în întregime tot părul.Laşi aşa 2 minute să acţioneze termoprotectorul şi după foloseşti uscătorul de păr până sa uscat complet. Apoi poţi folosi placa de păr liniştită iar arderea lui nu v-a mai fii o problemă. Te pup.