| bebe21 a întrebat:

Ce parere aveti despre sutienul pushupp de culoare pelii din silicon?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
lolita
| lolita a răspuns:

Eu mi l-am pus o singura data cand m-am inbracat iontr-o rochita mai dosebita. totusi ese¡te incomod si calduros.

| Doar eu_8334 a răspuns:

Mda mi-am cumparat si eulaughinglaughing pai sincera sa fiu nu e cine stie ce. Nu iti mareste sanii si tragi de el ca alunecalaughinglaughing mai ales daca transpiri. Nu poti sa. ti dai nici cu lotiune ca nu se mai lipeste cupa laughinglaughing. Avanatajul e ca nu se vede la unele bluze dar daca vrei sa stai tot timpul sa tragi de cupa nu ai decat. laughinglaughing L-am purtat odata cand am fost cu niste fete in centru si surpriiza cade cupa si cea mai tare faza nici ca se mai lipealaughinglaughinglaughing

| albinuta_2886 a răspuns:

Pe langa faptul ca nu are barete si da un aspect natural sanilor eu nu vad niciun alt beneficiu ci dimpotriva se incalzeste foarte tare (pe mine chestia asta ma incomodeaza), iti transpira pielea din aceasta cauza si stai mereu cu frica sa nu iti alunece de pe sani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai iti face sanii mai mari deci cred ca o parere buna nu?laughing