| smileforme a întrebat:

Ce parere aveti despre trendul cizmelor UGG?

29 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Sincer mie nu imi plac. Parca am trai la polul nord. Eschimosii au incaltari asemanatoare. Sunt unele dragute insa nu merita atata popularitate.

| psiholoaga a răspuns:

Mie imi plac, din doua motive: sunt foarte usoare, datorita talpii de pluta si sunt calduroase; in acelasi timp, imi displac din doua motive: talpa aia usoara nu e rezistenta deloc si nu le poti purta pe ploaie. In concluzie, raman la bocanci si ghete.

| Seline a răspuns:

Sunt funny, insa trendul presupune o lipsa de originalitate deoarece toata lumea poarta astfel de cizme.

cami
| cami a răspuns:

Ia da-mi si mie un link, habar n-am ce-s alea.

| Bishop a răspuns:

Foarte naspa

| Sara a răspuns:

Imi plac, sincer mi se par scumpe!

| Denisse_8813 a răspuns:

Sincer...nu imi plac deloc! In general nu-mi place ce poarta toata lumea! Durerea e alta: pe unde intorci capul, dai numai peste "eschimoase'' de toate inaltimile, toate taliile etc.Chestiile astea nu avantajeaza pe toata lumea...

| caramelitamia a răspuns:

Nasole

| PrincessOfChocollat a răspuns:

Pai mie imi place numai tipul asta:
http://assets.acasatv.ro/......_size1.jpg
Bine, imi place sa ma uit la ele, nu sa le port :))
vreau sa spun ca la forma sunt dragute, unice, dar nu sunt foarte practice :| mai ales ca sunt facute pentru iarna, si daca treci cu ele prin zapada cine stie!:)) se rupe cusatura, sa murdaresc repede, si toamna nu le poti purta ca te topesti in ele!;))

| Aries90 a răspuns:

Nu`mi plac, nu mi se par feminine

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Sunt unele cam aiurea...la unele fete le inoata picioarele in cizmele asteahappy. plus ca acum toate au asa ceva -ceea ce le face si mai aiurea, si ma face sa nu dau banii pe ceva ce are toooata lumea si nu sunt nici cine stie ce...

| Ea a răspuns:

Popularitate?
Unde?
Eu nici nu stiam ce sunt pana nu m-am uitat pe google... whistling
Mie personal nu imi plac, insa nu m-ar deranja sa-i vad pe ceilalti purtandu-le.

| iulia_5454 a răspuns:

Mie imi plac la nebunie.am si eu o pereche

| razadeluna a răspuns:

Nu imi plac defel!

| Andromedda a răspuns:

Imi plac foarte mult:X:X...si chiar ma gandesc sa imi cumpar.

tU CE PARERE AI?batting eyelashes

| Andromedda a răspuns:

Imi plac foarte mult:X:X...si chiar ma gandesc sa imi cumpar.

Tu ce parere ai?batting eyelashes

| DeeAnna. a răspuns:

Sincer, mie nu imi plac si m`am saturat sa intorc capul si sa vad numai UGG`uri. angry
Singurele care le-am vazut si mi-au placut au fost unele foarte colorate si cu multe floricele.Nu imi plac deloc cele simple.

happy

| deia_9483 a răspuns:

Eu am 8 pereci de ugg-uri sunt :X

| andytza a răspuns:

Inseamna ca bunica era in rand cu moda laughing

| marriutza a răspuns:

Sunt oribile... :-& au acea talpa groasa si plata mie una nu'mi plac.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu imi plac deloc, n-am inteles niciodata de ce au capatat atata popularitate. straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi plac love struck sunt dragute.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma rog de la " mie imi plac sunt dragute " pana la "vreau sa imi cumpar ". cale lunga nene! Chiar daca imi plac nu stiu dc nu as vrea sa port asa ceva thinking
Mai bine o pun pe bunika sa imi faca unelewinking.
Sa vezi ce UGG'uri misto o sa am smug Crosetate cu 20 de culori laughing)).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi plac :X...Sunt chiar haioase si dragute.:Xwinkinghappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt superbe, comode si arati super in elelove struck
eu le adorlove struck
am 3 perechi si toate imi plac la fel de mult.
poti sa le porti cu aproape orice.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincerr mieemi placc foarte mult de aceea am destulee prin camarutsaa d cizmulitseelove struck.
Unele zic ca nu`s femininee.paii ma rogg de cee toate fetelke chiar si barbati le poartaalaughing. Mda... mie una chiar imi placc ptk ca se poarta oricand vara iarna toamna si primavara.Decii nu stiu ce avetsii cu ele.winking...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le ador tosts lumea le poarta...laughing eu am o pereghe gri din piele si sunt super rezistente la apa love struck

| smiley11231 a răspuns:

Le adoooooooor!

| Danay a răspuns:

Mah deci iarna trecuta mi-am laut 2 perechi si s-au facut dupa o luan varza :-s si mi-au deformat mersul si nu te protejeau deloc de zapada. arata cul mai ales alea cu culori deosebite dar totusi sunt aiurea si mai ales cele din imitatie de piele ...nu sunt accesibile sad