| Nicolae_Mircea_1999 a întrebat:

Ce parere aveti despre www.dreshnik.ro? Sunt putin sceptic in privinta site-ului. Si-a luat cineva ceva de acolo? Sunt de calitate sau e teapa site-ul?

1 răspuns:
| Vertic_Sergiu_1996 a răspuns:

Mi-am luat o pereche de supra. Nu pot sa spun ca sunt nemulțumit, adică adidașii sunt originali, dar reducerile de la 700 la 200 sunt bait.
Totuși, daca iti trebuie o pereche de adidași care nu e foarte scumpă, pe care sa o folosești cand ieși afara, sunt ok