| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti? Sunt desenele mele >:".

http://www.youtube.com/watch?v=t648GiMGD14

6 răspunsuri:
| christina94 a răspuns:

Foarte frumos! Esti ff talentata :*. Bafta in continuare :*:*

| EuSiCuMine a răspuns:

Bravo, ti-ai iesit din ce in ce mai bine pe parcurs si vad ca de mica ai fost pasionata de desene. Daca chiar iti place te poti face designer. Mult noroc in continuare :*

| baru a răspuns:

Sall. Daca este adevarat, Bravo! Esti tare. Splendid. Se pare ca ai un fond bun. Pa!

| BiaSiAtat a răspuns:

Cum desenai tu la 5 ani eu desenezacum (12 ani)

| ViseColoratee a răspuns:

Desenezi asa de frumooos:X Am apreciat videoclipul tau. In primul rand pentru ca admir desenele si pentru ca ai cu adevarat talentwinking Poate, de fapt sigur vei ajunge un designer renumit daca vreihappy
Succes in viitor!winking

| KiTTtTtTtTtyYyYyY a răspuns:

Bravo foarte frumoase pe viitor vei ajunge un mare designer! bravo poate imi vei face si mie o roche