| afrodita3333 a întrebat:

Ce parfum de la AVON persista cel mai mult?

5 răspunsuri:
| Loryb a răspuns:

Buna, Este important sa tii cont de faptul ca parfumul miroase diferit in contact cu diferite tipuri de piele, iar mirosul pe care il simtim atunci cand pulverizam un parfum in aer sau pe o bucata de hartie, nu este acelasi cu cel de pe piele.
Incearca mai multe mostre de parfum de la Avon si sa te informezi despre cel care crezi ca ti se va potrivi cel mai bine: http://produse-avon.blogspot.ro/search/label/Parfumuri.

| faramatania a răspuns:

Far Away Paradise sau Far Away Exotic(Avon)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna,afrodita!
INCANDESSENCE,clar.
Miroase foarte bine si persista mult timp.
Eu personal, sunt foarte multumita de el.
http://fimgs.net/images/perfume/o.2380.jpg
Te pup!

| LenaELena a răspuns:

Incandesscence

| alicegril a răspuns:

Eu din cate parfumuri de la avon am folosit pot sa spun ca percive si city rush persista cel mai mult. sper ca te-am ajutat :*