| MikeyMinnieMouse a întrebat:

Hello TPU!
Stiti parfum Celebre de la Avon? Voi l-ati avut?
Cum miroase? ...Persista? happy

Dau funda pentru. cele mai bune detalii happy

4 răspunsuri:
| Peaches a răspuns:

Da, miroase forte bine, persista, iti da un sentiment de siguranta, participa la stralucirea ta, te face oarecum provocatoare.

| Tzukushi a răspuns:

Mai bine iti iei little black dress

te astept pe siteul www.sfaturilemariei.com

| EusebiuR a răspuns:

L-a avut o prietena, de miros miroase extraordinar blushing, da persista...

| silviaavon a răspuns:

Draga mea, Celebre este o apa de toaleta foarte apreciata de catre femeile din Romania. A fost scoasa la un moment dat din Brosura si reintrodusa la cererea clientelor. Nu pot sa iti spun daca miroase bine sau nu pentru ca asta tine de fiecare din noi, cum percepem un parfum si cat de compatibil este cu PHul nostru. Ca durata, fiind apa de toaleta, nu tine foarte mult, undeva la 3-4 ore. Aplica intotdeauna la incheieturi apa de toaleta sau parfum, in zonele unde circulatia sanguina e intensa, pentru ca aroma sa se dezvolte cel mai bine. Viziteaza-ne si la www.e-reprezentantavon.ro Toate cele bune!